Adalet Birliği’ni yok etmede hangi karakteri seçmelisiniz?

Her birinin benzersiz güçleri ve yetenekleri, takım içinde farklı roller üstlenmelerini sağlayarak, oyunculara kendilerine en uygun kahramanı seçme şansı veriyor.

“Suicide Squad: Kill the Justice League” oyununda her bir oynanabilir karakter, kendine özgü özelliklere sahip. Görünüşteki bariz farklılıkların ötesinde, Harley’i King Shark gibi diğer karakterlerden ayrı bir deneyim sunan mekanik farklılıklar var. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynuyorsanız, öncelikle öğrenmek ve hikayeyi takip etmek için takımın sadece bir üyesine odaklanmak isteyebilirsiniz. Bu “kahramanlar” özellikle video oyunları dünyasında pek yaygın olmadığı için, her birinin nasıl bir karakter olduğu hemen anlaşılmayabilir. Benzersiz geçiş yöntemleri ve yetenek ağaçlarından son saldırılara kadar, hangi karakteri seçmeniz gerektiği konusunda bir rehber sunuyorum.

Takımda objektif olarak en iyi olan bir üye yok, ancak her biri savaşın farklı yöntemlerinde üstün. Karakterler arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz, ancak hangi rolün her birine en uygun olduğunu ve ayakkabılarına atladığınızda ne beklemeniz gerektiğini bilmek en iyisidir.

İşte oyunda hangi karakteri seçmenize yarayan küçük bir rehber

Harley Quinn, geçmiş Rocksteady Arkham oyunlarından geliyorsanız anlaması en kolay karakterdir. Hareket etmek için bir çelik halat kullanır, bu başta biraz alışılmadık hissettirebilir, ancak o en dengeli karakterinizdir. Pistoller ve SMG’ler kullanarak yakın dövüş saldırıları ve patlayıcılarla birlikte savaşır. Agresif, biraz dayanıklı bir karakter oynamak istiyorsanız, Harley savaşın kalbine dalmanız için idealdir. Öldürme karşılığında sağlık yenileme yeteneği, sürekli olarak saldırıda olmanızı teşvik eder.

Kaptan Bumerang, savaşın akışını kontrol etmek için ışınlanabilen bumerangını kullanan, kanat çevirmek için mükemmel bir karakterdir. Keskin nişancı ve tüfek kullanımı sayesinde onunla hem uzun hem de kısa menzilde bir karışım oynamak istersiniz. Burada vur-kaç taktikleri için ödüllendirilirsiniz, bumerangınızın tehlikeden çıkmadan önce düşmanlarınızın sizin orada olduğunuzu fark etmeden önce sizi güvenliğe çıkarma yeteneğinden bolca yararlanırsınız. Onunla akışa girince, savaş alanını kişisel oyun alanınıza dönüştüreceksiniz.

King Shark, stilini anlamak söz konusu olduğunda en bariz karakterdir. Büyük, hantal köpekbalığı adamı basitçe devasa zıplamaları şarj ederek hareket eder ve balık derisi çok fazla hasarı absorbe edebilir. Ya güçlü yakın dövüş saldırıları yapmak için acele ederken darbeleri tanklarsınız ya da ağır silahlarınız ve saldırı tüfeklerinizle düşmanları parçalarken ateşleri hafife alırsınız. Bir dövüş sırasında kaçınıp hızla hareket etme konusunda çok emin değilseniz, kralla gidin.

Deadshot da beklenildiği gibi, üçüncü şahıs nişancı oyunlarında tecrübe kazanmış insanlar için çok kolay bir karakterdir. Pistoller, saldırı tüfekleri ve keskin nişancı tüfekleri kullanabilir, bu yüzden her zaman hazırsınızdır ve hiçbir yeteneği aşırı karışık değildir veya kullanmak için çok fazla düşünce gerektirmez. Jetpack’i, tehlikeye girmeden yukarıdan veya uzaktan düşmanları püskürtmek için mükemmel bir destek karakteri yapar. Sadece yakıt göstergesini izlemeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x