CHP, ilk kez oy kullanacak 185 bin seçmeni ziyaret edecek

CHP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Erdem Kara, seçim çalışmalarını tamamladıklarını belirterek “Bugünden sonra İstanbul Gençlik Kolları olarak ilk defa oy kullanacak yeni seçmen ziyaretlerimize başlıyoruz. İstanbul genelinde yaklaşık 185 bin arkadaşımız ilk defa yerel seçimlerde oy kullanacak. Bizler de İstanbul’un muhafızları olarak arkadaşlarımıza, ilçe belediye başkan adaylarımıza ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’na destek istemek için sokaklarda olacağız” dedi.

CHP İstanbul Gençlik Kolları’nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, 39 ilçe başkanları ve İstanbul İl Yönetim Kurulu ile seçim hazırlıklarının tamamlandığını duyurdu.

“HER AN KAPINIZI ÇALABİLİRİZ”

Gençlik Kolu Başkanı Kara, açıklamasında şunları söyledi:

– Çok uzun bir zamandır belediye başkan adaylarımızla ilçelerde mücadele ediyoruz. Saha çalışmaları yapıyoruz. Bulvar çalışmalarımızı yapıyoruz. Bugünden sonra İstanbul Gençlik Kolları olarak ilk defa oy kullanacak yeni seçmen ziyaretlerimize başlıyoruz. İstanbul genelinde yaklaşık 185 bin arkadaşımız ilk defa yerel seçimlerde oy kullanacak.

– Bizler de İstanbul’un muhafızları olarak arkadaşlarımıza, ilçe belediye başkan adaylarımıza ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’na destek istemek için sokaklarda olacağız. Bizler hazırız. Eğer sizler de hazırsanız her an kapınızı çalabiliriz. İstanbul’un her sokağında, her caddesinde olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x