Sezon başında ilk 4 hafta Kayserispor’un teknik direktörü olduğu dönemde sarı-kırmızlı takımdan ayrılan Başakşehir FK ile sözleşme imzalayan Çağdaş Atan, yeni takımıyla ilk kez Kayseri’ye geldi. Sarı-kırmızılı takım taraftarları ise mücadele öncesi Atan aleyhine tezahüratlarda bulundu. Kayserispor taraftarı, ‘Kayseri’yi satanı biz de satarız’ ve ‘Çağdaş Atan’a pembe tezkere’ sloganları attı. Kayserisporlu taraftarlar, sol üst köşesinde 1 milyon 440 bin Euro yazan, üzerinde ise Çağdaş Atan’ın fotoğrafının bulunduğu 500’er Euro’luk sahte banknotları tribünlerden sahaya attı. Çağdaş Atan, seronomi öncesi stadyuma ilk çıktığı anda ise tribünler tarafından ıslıklandı.
![](https://malatya-saglik-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/kayserispor-taraftarindan-cagdas-atana-buyuk-tepki-sahte-euro-attilar-0-uR8JHp1k.jpg)
Öte yandan sarı-kırmızılı taraftarlar, ‘Gün gelir ihanet eden, sadaket ister’ yazılı bir de pankart açtı.
![](https://malatya-saglik-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/kayserispor-taraftarindan-cagdas-atana-buyuk-tepki-sahte-euro-attilar-1-SVKKDTkc.jpg)